Доставка і оплата

Доставка їжі «WATATSUMI» в Києві

Ми пишаємося нашою службою доставки та Вашими позитивними відгуками про неї.

  • Наші оператори – привітні та приємні в спілкуванні. Вони уточнюють всі подробиці замовлення і час доставки для Вашої зручності.
  • Кухарі приступають до приготування страв тільки після того, як зроблено замовлення, або безпосередньо перед виїздом кур’єра, якщо Ви зробили замовлення заздалегідь.
  • Наші кур’єри добре знають Київ та всі найкоротші шляхи, тому замовлення Ви отримуєте дійсно з-під ножа.
  • Безкоштовна доставка діє при замовленні від 199 грн, при замовленні на суму до 199 грндоставка 40 грн.
  • Доставляємо Щоденно у Оболонський, Подільський, Святошинський та Шевченківський райони Києва
  • Замовляючи через сайт, ви можете забрати замовлення самостійно з точки видачі на фуд-корті ТРЦ “Караван” і отримати додаткову знижку -10% від вартості замовлення.

Кращі Суші-сети в Києві

Роли

Онлайн доставка суші у Києві «Watatsumi» японської кухні, працює, щоб замовлення їжі додому був зручним, а її смак – ресторанним. Для цього проводитися суворий контроль приготованих страв і правильності їх транспортування.

Привітні оператори нашого кол-центру дадуть відповідь на всі Ваші питання, якщо такі виникнуть. Вони ж, при телефонному замовленні, повідомлять час доставки.

Що стосується комплектації замовлень, то пам’ятайте, що до Японського меню додаються все необхідне: набір з імбиру, васабі і соєвого соусу, власноруч приготованого нашими кухарями, і все це абсолютно безкоштовно.

Якщо Ви дуже любите соєвий соус і гостроту васабі, або ж вважаєте, що імбиру не буває багато, Ви завжди можете замовити додаткову порцію за смішними цінами.

Свіжоприготовані роли, суші з меню ми доставляємо у Оболонський, Подільський, Святошинський та Шевченківський райони

Києва. Замовляйте їжу на роботу в офіс, додому, для вечірки, і проводите час з друзями, насолоджуючись майстерно створеними стравами.